ALLE AFDELINGS EN DEPARTEMENTE

ONS PERSONEEL

HOOF KANTOOR

Personeel

Hein-Swanepoel

Hein Swanepoel

Senior Direkteur | SunKom
Email: hs@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 4309

Monique Marais

Monique Marais

Persoonlike Assistent
Senior Direkteur | SunKom
Email: mva@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3950

test-6

Rozanne van der Nest

Finansiële bestuurder | SunKom / Matie Winkel & Matie Druk en Kopieërdienste
Email: rvdn@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 4340

Janean Jeppe

Janean Jeppe

Finansiële bestuurder | Koshuisdienste / Botaniese Tuine / Verhuringskantoor
Email: jeppe@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 4414

test-7

Genobia Kordom

Administratiewe Beampte
Email: genobia@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3320 

Botaniese Tuine

Personeel

Donovan Kirkwood

Donovan Kirkwood

Kurator | Botaniese Tuine
Email: dk1@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9209

Voedseldienste en Voldoening

Personeel

Bennie Malan

Bennie Malan

Bestuurder | Voedseldienste en Voldoening
Email: bjmalan@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 4667

Ian McCallaghan

Ian McCallaghan

Onderhoudskoördineerder
Email: ianmac@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 4785

Lynique Bergstedt

Lynique Bergstedt

Administratiewe Beampte
Email: lab@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9767

Maties Verhuringskantoor

Personeel

Gary-Howell

Gary Howell

Bestuurder | Kantoor
Email: ghowell@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 4673

Karen-van-Veijeren

Karin van Veijeren

Administratiewe Beampte | Verhuringskantoor / Neelsie Studentesentrum
Email: kvv@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3583
Mathilda-Bekaardt

Mathilda Adams

Senior Kommersiële Verhuringsbeampte
Email: mbekaardt@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2895

Samantha-Lackay

Samantha Lackay

Senior Finansiële Beampte
Email: svlackay@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9582

Zenobia-Davids

Zenobia Davids

Koördineerder | Residensiële Verhurings
Email: zenobiadavids@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9568

Nicky Adams

Nicky Adams

Promosie Beampte
Email: nadams@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3752

Adri-Brits

Adri Brits

TSS-Fasiliteitskoördineerder
Email: a3b@sun.ac.za
Tel: +27 82 779 9009

Lwando-Jafta

Lwando Jafta

Neelsie Nutsman
Tel: +27 21 808 2942
https://suncom.co.za/wp-content/uploads/2021/04/Verhuringskantoor-Nicol-Bok-480x640-cropped.jpg

Nicol Bok

Neelsie Nutsman
Tel: +27 21 808 2942

Matie Druk en Kopieër Dienste

Personeel

Joswayne-Newman

Joswayne Newman

Hoof | Druk en Kopieërdienste
Email: jsnewman@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2943

jenny-Watson

Jenny Watson

Administratiewe Beampte
Email: jwatson@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2613

Cole-Langeveldt

Cole Langeveldt

Senior Tegniese Beampte
Email: clangeveldt@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3569

Matie Winkel

Personeel

LARA CRONJE-6_pp

Lara Cronjé

Winkelbestuurder
Email: laracronje@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9178

Denielle Lewis

Denielle Lewis

Assistent Aankoper
Email: denielle@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3150

Lungisa Nduna

Lungisa Nduna

Assistent Aankoper
Email: slnduna@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3369

Amaal-Witbooi

Amaal Witbooi

Verkooppunt Administratiewe Beampte
Email: amal@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2410

Ezra Cyster

Ezra Cyster

Grafiese Ontwerper
Email: ezra@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3591

Fernando Fernandez

Fernando Fernandez

Toesighouer
Email: ffernandez@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2410

Edgar Rinquest

Edgar Rinquest

Finansiële Administratiewe Beampte
Email: edgarr@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 4773

Johanna-Andrew

Johanna Andrew

Administratiewe Beampte
Email: jandrew@sun.ac.za

Ronelle-Fredericks

Ronelle Fredericks

Winkel Assistent
E-mail: rfredericks@sun.ac.za

Benita-Poole

Benita Poole

Winkel Assistent
Email: bpoole@sun.ac.za

Lucille-Vermeulen

Lucille Vermeulen

Winkel Assistent
Email: lvermeulen@sun.ac.za

Rochelle-Leith

Rochelle Leith

Winkel Assistent
Email:  rleith@sun.ac.za

Dukota Phillips

Dukota Phillips

Winkel Assistent
Email: dphillips@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2410

john-julius

John Julius

Stoorman
Email: johnjulius@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2410

Koshuisdienste

Personeel

Geraldine-Minnaar

Geraldine Minnaar

Kontrakbestuurder | Koshuisdienste
Majuba Koshuis, Victoria Straat
Email: gminnaar@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3570

Laura Stuurman

Laura Stuurman

Senior Finansiële Beampte
Email: llstuurman@sun.ac.za
Tel: +27 808 4864

Myrlea-Anthony

Myrlea Anthony

Koshuis Koördineerder |
Heemstede / Minerva / 66&70 Merriman Str / Venustia HK House
Email: msep@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3762

Welicia-Arendse

Welicia Arendse

Koshuis Koördineerder |
Huis De Villiers / Lobelia / 151 Banhoek Str
Email: welicia@sun.ac.za
Tel: +27 21 883 2948

Abby-Bezuidenhout

Abby Bezuidenhout

Koshuis Koördineerder |
Sonop / Majuba / 13 & 17 Joubert Str
Email: abby@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2456

Alfrieda-Cedras

Alfrieda Cedras-Plaatjies

Koshuis Koördineerder |
Helshoogte / 53 & 59 Victoria Str
Email: alfriedacedras@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2442

Portia-Cupido

Portia Cupido

Koshuis Koördineerder |
Monica / Wilgenhof / 6 Murray Str & 42 Merriman Ln
Email: pcupido@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2191

Ester-de-Villiers

Ester De Villiers

Koshuis Koördineerder |
Concordia / Huis MacDonald 
Email: esterdevilliers@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3855

Tanita-Erasmus

Tanita Erasmus

Koshuis Koördineerder |
Nerina / Serruria / Capri HK House / AmaMaties Loft / Tienie Louw Eetsaal / 149 Banhoek
Email: tanita@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3821

Marynah-Gerber

Marynah Gerber

Koshuis Koördineerder | Nemesia / Erica / Tienie Louw Eetsaal / Harmonie / AmaMaties Hub &Backpackers / Equite HK House
Email:
marynahc@sun.ac.za
Tel:
+27 21 938 3518
Luzanne-Halleen

Luzanne Halleen

Koshuis Koördineerder |
Eendrag / Irene 
Email: loc@sun.ac.za
Tel: +27 21 938 4948

Hilton-Kleynhans

Hilton Kleynhans

Koshuis Koördineerder |
Helderberg
Email: hilton@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3706

Dudley-Meyer

Dudley Meyer

Koshuis Koördineerder |
Hippokrates / Huis Nkosi Johnson
Email: dbm@sun.ac.za
Tel: +27 21 938 9149

leon-Poole

Leon Poole

Koshuis Koördineerder |
Dagbreek / The Village / 9 & 12 Joubert Str
Email: lpoole@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2413

Kay-Lynne Gordon

Kay-Lynne Roman

Koshuis Koördineerder |
Huis ten Bosch / Lydia / Victoria 61-63-69 / Hofmeyer 8
Email: kgordon@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 3820

René Stigling

René Stigling

Koshuis Koördineerder |
Huis Marais / Huis Visser / 4 & 5 Joubert Str / 10 Murray str
Email: renestigling@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9556

IGSAAM ZASS

Igsaam Zass

Koshuis Koördineerder |
Meerhof, Huis Ubuntu
Email: igsaamz@sun.ac.za
Tel: +27 21 938 9518 

NOLONWABO NOMANDLA

Nolonwabo Nomandla

Koshuis Koördineerder |
Huis Francie van Zijl / Huis eNkanyini
Email:
nolo@sun.ac.za
Tel:
+27 21 938 9184

MKHIZE ANITA

Anita Mkhize

Koshuis Koördineerder | Metanoia
Email: anitam@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 2871

NATHAN DE WEE

Nathan de Wee

Koshuis Koördineerder | 

Huis Neethling
Email: ndewee@sun.ac.za
Tel: +27 21 886 4673

COLIN DU PLESSIS

Colin du Plessis

Koshuis Koördineerder |
Huis Russel Botman
Email: colin@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9555

MARIUS MCLAREN

Marius McLaren

Koshuis Koördineerder |
Simonsberg / Goldfields
Email:
mmclaren@sun.ac.za
Tel:
+27 21 808 4917

ERIN CARSTENS

Erin Carstens

Administratiewe Beampte
Email: erinc@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 4547

Strategiese Projekte

Personeel

Jaco Burger

Jaco Burger

Direkteur Strategies | Kommersiële Projekte
Email: jacoburger@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9195
Jean du Toit

Jean du Toit

Finansiële- en Projekbestuurder

Lizane Fuzy

Lizane Füzy

Kommersialiserings
Projek Bestuurder
Email: efuzy@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 4193

Liz Dirkse van Schalkwyj

Liz Dirkse van Schalkwyk

Kommersialiserings Projek Bestuurder 
Email: Le2@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9195

Sentrale Kantoor vir Byeenkomste en Konferensies

Personeel

Catherine Channing

Catherine Channing

Bestuurder
Email: cchanning@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9195

Ulrike Vorndran

Ulrike Vorndran

Geleenthede- en Lokale koördineerder
Email: events@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9195

Madeleine Mitchell

Madeleine Mitchell

Konferensie Skakeling
Email: events@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9195

Beth Pettit

Beth Pettit

Finansiële en Administratiewe Beampte

Juanita Jacobs

Juanita Jacobs

Sportgeleenthede Koördineerdermail: events@sun.ac.za
Tel: +27 21 808 9195